BLIŻEJ NATURY

Wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do Augustowa. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i rodzinne wakacje lub ferie zimowe. Miłośników spacerów z pewnością zachwyci sąsiedztwo malowniczego Kanału Augustowskiego, pięknych lasów, jezior oraz rzek. Nasz obiekt leży na pięknym, ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. W ogrodzie […]

Wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do Augustowa. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i rodzinne wakacje lub ferie zimowe. Miłośników spacerów z pewnością zachwyci sąsiedztwo malowniczego Kanału Augustowskiego, pięknych lasów, jezior oraz rzek.

Nasz obiekt leży na pięknym, ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. W ogrodzie znajduje się również altana biesiadna z grillem oraz miejscem na ognisko.
Na terenie hotelu mogą Państwo wypożyczyć kijki do nordic walking oraz rowery, by skorzystać z dobrodziejstw ruchu na świeżym powietrzu. Pobliska trasa rowerowa Green Velo biegnąca przez Puszczę Augustowską oraz wzdłuż najpiękniejszych augustowskich jezior i rzek zachęca do aktywności.

Bądź bliżej natury – zasil się lasem, zaczerpnij energii z wody.

Spokój lasu.

Odwiedzaj las jak najczęściej się da. Nie tylko dla świeżego powietrza i panującej w nim ciszy. Spróbuj stopniowo zaprzyjaźniać się z drzewami. Drzemie w nich dobroczynna moc, która niczym balsam ukoi Twoje zmęczone miejskim zgiełkiem umysł i ciało.
Wyrwij się z codzienności – zasil się lasem! Las Cię uspokoi i wyciszy.

Żywioł wody.

Woda jest symbolem nieskończoności, odrodzenia, nowego życia. Ma właściwości oczyszczające, lecznicze.
Kiedy brakuje ci żywiołu wody, trudniej się zrelaksować, wyciszyć, czujesz ciągłe napięcie.
Zwolnij tempo życia, połącz się z żywiołem wody. Wybierz się nad jezioro czy rzekę i zanurz się w niej. Pochodź po rosie, spaceruj w deszczu albo we mgle. Augustowskie jeziora i pobliskie rzeki wzmocnią cię energią.

Kajak i woda zdrowia ci doda.

Puszcza Augustowska Villa Skomanda w Augustowie
Villa Skomanda w Augustowie
Kanał Augustowski Villa Skomanda hotel w Augustowie

Lokalizacja


Villa Skomanda w Augustowie, hotel pośród jezior i lasów
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

villa@villaskomanda.pl

+48 87 643 43 99

+48 605 153 375