Villa Skomanda
business meetings and team-building events
Villa Skomanda - Cyclist Friendly Place
- accommodation - restaurant - tourist attraction
Villa Skomanda
place for family and friend get-togethers
Villa Skomanda
among lakes and forests
Villa Skomanda
unique aura, cosy and intimate atmosphere

Villa Skomanda

among lakes and forests

In order to ensure the safety of everyone at Villa Skomanda, we work in accordance with the principles of the sanitary regime. Check what procedures we have implemented for your safety.

Villa Skomanda is situated in a picturesque part of Augustów city, close to the Augustów Primeval Forest and the Augustów Canal. This is an ideal place for those who prefer active, but comfortable and peaceful leisure, for nature lovers and for those seeking for unforgettable adventures.

Enthusiasts of kayaking tours, cycling and sightseeing will enjoy the endless possibilities of this magnificent place – picturesque views, pure water, relaxing pine and spruce forests, unspoilt nature and wildlife. All of these will guarantee an unforgettable vacation (in both summer and winter!).

Here you can always feel a friendly atmosphere and taste some traditional cuisine!

Why choose Us

Barbeque area and traditional sauna Barbeque area and traditional sauna
Endless possibilities for active leisure Endless possibilities for active leisure
Delicious, traditional cuisine Delicious, traditional cuisine
8 ha. area surrounded by a birch forest 8 ha. area surrounded by a birch forest
Nature scent and unforgettable scenery Nature scent and unforgettable scenery
Comfortable rooms and summerhouses Comfortable rooms and summerhouses

Attractions for everyone

Show more

   

"Na najwyższym poziomie" Paweł, Google.com

Mega sympatyczna i pomocna obsługa. Czyste pokoje. Smaczne jedzenie. Byłem tu tylko służbowo, więc nie korzystałem z żadnych oferowanych atrakcji, ale patrząc na podejście obsługi i właściciela do gości, wszystko musi być na najwyższym poziomie. POLECAM

"Zachwycona spływami kajakowymi" Izabela, Booking.com

Znakomita obsługa. Uśmiechnięte, miłe, pomocne dziewczyny w recepcji. Właściciele znakomici organizatorzy czasu wolnego. Jestem zachwycona spływami kajakowymi. Hotel na medal, czysto, nowocześnie, pyszne śniadania.

"Czystość poziom Master" Grzegorz, Google.com

Miejsce bardzo spokojnej, w urokliwej okolicy. Czystość poziom Master. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Śniadanie bardzo smaczne, z dużym wyborem potraw i napojów. Obiady w stylu domowym. Trafiłem tu zachęcony opiniami z Internetu i gorąco polecam to miejsce

"Ciepła atmosfera" Stefan, Facebook.com

Fantastyczna organizacja spływu kajakowego po czarnej hańczy, ekstra domki no i najważniejsze super atmosfera i pełen entuzjazm i ciepła atmosfera całej obsługi ośrodki , szczególnie od właścicieli . Byłem już dwa razy i będę dalej przyjeżdżał

"Super" Krzysztof, Google.com

Przemiła, profesjonalna ekipa. Indywidualne podejście do klienta. Super!

"Świetne naleśniki" Marek, Booking.com

Dobra kuchnia (świetne naleśniki i jajecznica...) przyjazna ,domowa atmosfera, miła i profesjonalna obsługa. Dobra lokalizacja w cichym otoczeniu. Jest to miejsce do którego chce się wrócić.

"Rewelacja!" Sylwia, Facebook.com

Miejsce godne polecenia! :) wysoko stawia poprzeczkę innym punktom noclegowym. (…) Położone na uboczu, wiec cisza, ale blisko zarówno do centrum jak i jezior i lasów. Ogromny plus za wypożyczalnie rowerów i możliwość uczestniczenia w spływach i zorganizowanych i indywidualnych. REWELACJA! Nie chciało sie wracać do domu!

"Bardzo miła obsługa" Elżbieta, Booking.com

Rewelacyjne podejście do klienta. Obiekt czysty, zadbany i bardzo miła obsługa. Śniadanko na wypasie a i posiłki też bardzo smaczne.

"Przemili gospodarze" Marta, Facebook.com

Sylwester 2017/2018 przeszedł do historii. Dziękujemy za gościnę i gorąco polecamy Villa Skomanda. Przemili gospodarze, super organizacja pobytu, bardzo ładnie i czyste pokoje, klimatyczna sauna, pyszne jedzenie, rewelacyjny spływ Czarną Hańczą. Wielki pozytyw i do zobaczenia

Location


Villa Skomanda from Augustów, among lakes and forests
ul. Konwaliowa 2B
Augustów 16-300, Polska

villa@villaskomanda.pl

+48 87 643 43 99

+48 605 153 375