Wakacje nad jeziorami

Zapraszamy do Krainy Błękitnych Jezior, wijących się rzek i malowniczych lasów Puszczy Augustowskiej na aktywny wypoczynek lub leniwe odprężenie. LATO 2021.

Wakacje pośród jezior, rzek i lasów.

AUGUSTÓW – stolica sportów wodnych i turystyki kajakowej. Miasto uzdrowiskowo-wypoczynkowe malowniczo położone nad rzeką Nettą i Kanałem Augustowskim. Otoczone sześcioma pięknymi jeziorami i rozległą Puszczą Augustowską, największym zwartym kompleksem leśnym w Europie. Dodatkowy atut miasta to fakt, iż leży ono na terenie Zielonych Płuc Polski w pobliżu Wigierskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego, oraz Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Niepowtarzalny urok miasta, czyste przesycone olejkami eterycznymi powietrze oraz moc atrakcji. To doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek – na spływ kajakowy, żeglowanie, rejs statkiem, katamaranem czy gondolą. Aktywnie czas spędzą tu biegacze, rowerzyści, pasjonaci jazdy konnej czy nordic walking. Malownicze widoki, czysta woda w jeziorach i rzekach, relaksujące lasy sosnowo-świerkowe, nienaruszona natura.

W terminie: 19.06 – 28.08.2021

Zaplanuj swój wakacyjny pobyt już dziś.

Cena pakietu obejmuje:

 • 7 noclegów w komfortowym pokoju w budynku hotelowym lub w bungalowie Villi Skomanda.
 • pyszne urozmaicone śniadania w formie bufetu szwedzkiego serwowane w godzinach: 7.30 – 10.00
 • smaczne obiadokolacje serwowane w godzinach: 16.30 – 19.00
 • korzystanie z grilla, leżaków
 • 5% zniżki na udział w jednodniowych spływach kajakowych, wycieczkach do Wilna, Grodna

Potrzeby żywieniowe, ewentualne diety, należy zgłosić minimum dwa dni wcześniej w Recepcji Villi.

Cennik:

 • 1190 zł / osoba w pokoju 2-osobowym /w budynku hotelowym lub bungalowie/
 • 1320 zł / osoba w pokoju 2-osobowym Lux
 • 1680 zł / osoba w pokoju 1-osobowym
 • 770 zł / 3-cia osoba w pokoju
 • 700 zł / dziecko 4-12 lat w pokoju 3-osobowym

Informacje o rezerwacji:

 • Doba hotelowa od godz. 15.00 do godz. 11.00 dnia następnego
 • Zameldowanie do godz. 23.00
 • Opłata miejscowa – 2 zł/osoba/doba (płatna gotówką)
 • Akceptujemy płatność kartami debetowymi/kredytowymi
 • Polityka wobec dzieci:
  Dzieci do 4 lat w pokoju z rodzicami bez osobnego łóżka – BEZPŁATNIE. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka turystycznego; pościel dodatkowo płatna – 70 zł/pobyt. W przypadku oferty HB, obiadokolacja dodatkowo płatna – 30 zł/dziecko/dzień.
  Dzieciom od 4 do 12 lat przysługuje zniżka, zależna od warunków oferty (w ofercie HB 1/2 porcji obiadokolacji). Dzieci od 12 roku życia są traktowane jak osoby dorosłe.
 • Odwołanie rezerwacji:
  W celu anulowania dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z recepcją Villi Skomanda.
  Jeżeli rezygnacja nastąpi wcześniej niż 30 dni przed planowanym przybyciem, Hotel zwraca wpłaconą przedpłatę.
  W przypadku braku powiadomienia recepcji Villi Skomanda lub powiadomienia później niż 30 dni przed planowanym przybyciem przedpłata nie podlega zwrotowi.
 • Obiekt nie przyjmuje zwierząt domowych
 • We wszystkich budynkach Villi Skomanda obowiązuje zakaz palenia
 • Bezpłatny ogrodzony parking samochodowy
 • Bezpłatny Internet WiFi

Villa Skomanda zapewnia Gościom dodatkowe atrakcje:

Jednodniowe spływy kajakowe

Wspaniała przygoda w kajaku dla każdego – początkującego i zaawansowanego; odkrywanie najpiękniejszych szlaków kajakowych – łagodna, meandrująca pośród łąk i borów Puszczy Augustowskiej – Czarna Hańcza; bystra i zaskakująca swoim charakterem – Rospuda, perła sztuki hydrotechnicznej – Kanał Augustowski łączący Polskę z Białorusią, a także “polska Amazonia” przecinająca Bagna Biebrzańskie – Biebrza. Zapewniamy bezpieczne i stabilne kajaki, również 3-osobowe.

Wycieczki rowerowe

Augustów położony jest na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego GREEN VELO a Villa Skomanda otrzymała rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Posiadamy do wypożyczenia rowery turystyczne, dla dzieci, z fotelikami. Na życzenie naszych Gości zapewniamy przewodnika.

Sauna i jej dobrodziejstwa

Zapraszamy do sauny zbudowanej z drewna i naturalnego kamienia, opalanej drewnem. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły po wysiłku fizycznym i umysłowym, hartuje organizm, zabezpiecza przed przeziębieniami. Sauna to miejsce wypoczynku, to ukojenie dla umysłu, pozostawiające organizm w wyśmienitej formie. Dla zdrowia, urody, lepszego samopoczucia. Sauna poprawia krążenie, odporność, pomaga oczyścić skórę. Regularne korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie. Dla najmłodszych naszych Gości proponujemy grę w piłkarzyki, która znajduje się w izbie obok sauny.

Wycieczka autokarowa po Suwalszczyźnie

Odwiedź urokliwy kościółek w Studzienicznej oraz apartamenty Papieskie w Klasztorze Kamedułów nad Wigrami. Zasmakuj w regionalnych potrawach, zobacz najpiękniejsze widoki z Cisowej Góry i monumentalne mosty w Stańczykach. Pojezierze Suwalsko-Augustowskie to ziemia, która raz odwiedzona, przyciągać będzie zawsze.

Rejsy po jeziorach i Kanale Augustowskim

statkami Białej Floty, katamaranami i gondolami.

Jednodniowe wycieczki autokarowe do Wilna i Trok

Bliskość granicy z Litwą (50 km) zachęca do jednodniowych wypadów ze zwiedzaniem. Poznaj jedną z najpiękniejszych stolic Europy oraz malowniczo położony na wyspie, Zamek Wielkich Książąt w Trokach.

Jednodniowe wycieczki autokarowe do Grodna

Gościnność bez granic – to hasło reklamowe ale przede wszystkim cecha Białorusinów. Grodno pełne ciekawych zabytków, bliska odległość (145 km) a także bezwizowy ruch turystyczny – to zaproszenie na wycieczkę pełną wrażeń.

Wycieczki autokarowe do Druskiennik

Wycieczki do oddalonego tylko 115 km od Augustowa najpopularniejszego litewskiego uzdrowiska. Możliwość skorzystania z największego w tej części Europy Aquaparku i całorocznego stoku narciarskiego.

Dla rodzin z dziećmi

Na dużym ogrodzonym terenie Villi Skomanda znajduje się plac zabaw dla dzieci. Podczas pobytu można skorzystać z gry piłkarzyki, rakiet do badmintona, a w sezonie wakacyjnym z boiska do piłki siatkowej. Dysponujemy rowerami z fotelikami dla dzieci do wypożyczenia. Przy restauracji znajduje się także kącik zabaw dla dzieci.

VILLA SKOMANDA

– ustronnie położona w Augustowie w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej, w odległości 1,8 km od centrum miasta. W obiekcie mieści się restauracja, sala szkoleniowa oraz biuro SZOT. Na ogrodzonym terenie znajduje się: plac zabaw dla dzieci, sauna zewnętrzna, wiata grillowa z miejscem na ognisko, wypożyczalnia rowerów, kajaków, canoe, kijków Nordic Walking, parking samochodowy.

Wypoczynek w Villa Skomanda w Augustowie
Villa Skomanda w Augustowie
Wakacje nad jeziorami
Majówka w Villi Skomanda

Lokalizacja


Villa Skomanda w Augustowie, hotel pośród jezior i lasów
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

villa@villaskomanda.pl

+48 87 643 43 99

+48 605 153 375