Walentynki 2021

Spraw niespodziankę ukochanej osobie i zaproś ją na wyjątkowy weekend do Augustowa. Walentynkowa kolacja z afrodyzjakami i lampką wina przy świecach.

Romantyczne spacery po śnieżnobiałej Puszczy Augustowskiej, bliskość natury i wspaniałe widoki. Dla chętnych zimowy spływ kajakowy.

Walentynki pełne namiętności

… z wyjątkową osobą w wyjątkowym miejscu …

Drodzy Goście, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo dostosowaliśmy się do zasad mających na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem. Zadbamy o Wasz #bezpiecznywypoczynek.
W terminie:  05-21.02.2021

Cena pakietu obejmuje:

 • nocleg w komfortowym pokoju 2-osobowym w budynku hotelowym
 • wymeldowanie do godz. 13:00
 • niespodzianka w pokoju na powitanie
 • śniadanie w formie urozmaiconego bufetu serwowane 8:30-11:00
 • Walentynkowa kolacja przy świecach i romantycznej muzyce – przystawka, zupa, danie główne, deser w kolorze miłości, lampka czerwonego wina
 • 10% zniżki na indywidualny seans w saunie opalanej drewnem
 • dostęp do internetu WiFi
 • korzystanie z gry piłkarzyki
 • pomoc w organizacji dodatkowych życzeń i atrakcji

Potrzeby żywieniowe, ewentualne diety, należy zgłosić minimum dwa dni wcześniej w Recepcji.

Cennik:

 • 420 zł / 2 osoby w pokoju 2-osobowym
 • 470 zł / 2 osoby w pokoju 2-osobowym Lux

Informacje o rezerwacji:

 • Doba hotelowa od godz. 15:00 do godz. 11:00
 • Zameldowanie do godz. 22:00
 • Bezpłatny ogrodzony parking samochodowy
 • Przedłużenie pobytu w atrakcyjnej cenie – nocleg ze śniadaniem: 180 zł /pokój 2-osobowy i 220 zł /pokój 2-osobowy Lux,
 • Opłata miejscowa – 2 zł/osoba/doba (płatna gotówką) – obowiązuje przy noclegu min. 2 doby
 • Akceptujemy płatność kartami debetowymi/kredytowymi
 • Odwołanie rezerwacji:
  W celu anulowania dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z recepcją Villi Skomanda.
  Jeżeli rezygnacja nastąpi wcześniej niż 14 dni przed planowanym przybyciem, Hotel zwraca wpłaconą przedpłatę.
  W przypadku braku powiadomienia recepcji Villi Skomanda lub powiadomienia później niż 14 dni przed planowanym przybyciem przedpłata nie podlega zwrotowi.
 • Obiekt nie przyjmuje zwierząt domowych
 • We wszystkich budynkach Villi Skomanda obowiązuje zakaz palenia

Villa Skomanda zapewnia Gościom dodatkowe atrakcje:

Walentynkowy spływ kajakowy Czarną Hańczą – 13 lutego 2021

– który dostarczy niesamowitych wrażeń i dreszczyku emocji. Dookoła bajkowa sceneria lasów Puszczy Augustowskiej pokrytych białym puchem lśniącym w słońcu. Zwisające czapy zmrożonego śniegu na brzegach rzeki, urzekające widoki i niecodzienne emocje rekompensują wszystkie niedogodności zimowego kajakowania.

Świadczenia: miejsce w 2-os. kajaku z wyposażeniem, przewóz osób i kajaków do miejsca startu i z powrotem, opieka instruktora, ognisko z kiełbasą, gorąca herbata, Walentynkowa niespodzianka.

Cena: 100 zł/osoba

Relaks w saunie

Chwile spędzone w saunie po zimowym szaleństwie zapewnią nie tylko odprężenie, wspaniały relaks dla ciała i zmysłów, ale także zadbają o zdrowie i dodadzą urody. Obok budynku głównego Villi Skomanda znajduje się tradycyjna sauna opalana drewnem z prysznicami i dodatkowymi pomieszczeniami. W pomieszczeniach możliwa jest organizacja kameralnej biesiady. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

Lodowisko

Miejskie sztuczne lodowisko zlokalizowane tylko 1,3 km od Villi Skomanda. Czynne 7 dni w tygodniu do godz. 21:00. Na miejscu możliwość wypożyczenia łyżew.

Park wodny w Augustowie

Basen sportowy i rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu, brodzik dla małych dzieci z parasolem wodnym, zjeżdżalnię wodną o długości 96 m oraz jacuzzi. Znajduje się 1,2 km od Villi Skomanda.

Zimowe szaleństwo na wyciągu narciarskim w Szelmencie

Ten nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny znajduje się zaledwie 47 km od Augustowa. Pięć tras zjazdowych i system sztucznego naśnieżania gwarantują świetną zabawę niezależnie od pogody. Obiekt leży nad jeziorem Szelment Wielki, gdzie zimą można również jeździć na łyżwach oraz łowić ryby. To doskonałe miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku. Zapewniamy dojazd na miejsce busem hotelowym.

Nordic Walking

Pokryte białym lśniącym w słońcu puchem lasy Puszczy Augustowskiej zachęcają do spacerów z kijkami Nordic Walking. Jest to doskonała forma ruchu pochodząca z Finlandii, którą uprawiać może każdy bez względu na wiek. Kijki Nordic Walking dostępne są w recepcji Villi Skomanda.

Kulig po ośnieżonej Puszczy Augustowskiej / Przejażdżka bryczkami

Niesamowity kulig po ośnieżonej bajkowej Puszczy Augustowskiej przy ciepłym blasku pochodni dostarczy wspaniałych wrażeń. Kiedy połączymy to z ogniskiem w gronie najbliższych otrzymamy idealny sposób na spędzenie zimowego popołudnia.

Wypad na narty do litewskich Druskiennik

Pod dachem gigantycznego kompleksu atrakcji zimowych w litewskich Druskiennikach (115 km) czekają ośnieżone stoki narciarskie, wyciągi, tory saneczkowe, a także pełen niezwykłych atrakcji Park Rozrywek. To jedyny w tej części Europy kryty ośrodek sportów zimowych. Ponad to znajduje się tu także największy w tej części Europy Aquapark z kompleksem łaźni i saun oraz zjeżdżalniami wodnymi. Istnieje możliwość dojazdu na miejsce busem hotelowym lub skorzystania z wycieczki zorganizowanej. UWAGA – niezbędny dowód osobisty lub paszport.

Jednodniowa wycieczka autokarowa do Wilna i Trok

Bliskość granicy z Litwą (50 km) zachęca do jednodniowych wyjazdów ze zwiedzaniem. Poznaj jedną z najpiękniejszych stolic Europy i malowniczo położony na wyspie Zamek Wielkich Książąt w Trokach. UWAGA – niezbędny dowód osobisty lub paszport.

Jednodniowa wycieczka autokarowa do Grodna

Gościnność bez granic – to hasło reklamowe, ale przede wszystkim cecha Białorusinów, Grodno pełne ciekawych zabytków, bliska odległość (90 km) a także bezwizowy ruch turystyczny – to zaproszenie na wycieczkę pełną wrażeń. UWAGA – niezbędny paszport.

VILLA SKOMANDA

– ustronnie położona w Augustowie w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej, w odległości 1,8 km od centrum miasta. W obiekcie mieści się restauracja, sala szkoleniowa oraz biuro SZOT. Na ogrodzonym terenie znajduje się: plac zabaw dla dzieci, sauna zewnętrzna, wiata grillowa z miejscem na ognisko, wypożyczalnia rowerów, kajaków, canoe, kijków Nordic Walking, parking samochodowy.

Ze względu na panującą obecnie sytuację epidemiologiczną związaną z Covid-19, oferta może ulec zmianie w zależności od rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia.
Walentynki 2020 Villa Skomanda
Kuligi po Puszczy Augustowskiej. Villa Skomanda
Walentynki 2020 w Villi Skomanda
Walentynki 2020 w Villi Skomanda w Augustowie
Walentynki 2020 w Villi Skomanda w Augustowie
Walentynki 2020 w Villi Skomanda w Augustowie

Lokalizacja


Villa Skomanda w Augustowie, hotel pośród jezior i lasów
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

villa@villaskomanda.pl

+48 87 643 43 99

+48 605 153 375