Weekend Boże Ciało nad jeziorami

Aktywny lub leniwy wypoczynek pośród wspaniałej przyrody i czystego powietrza. Czeka na Ciebie 8 ha zieleni z placem zabaw dla dzieci i brzozowym lasem 8-11 czerwca 2023.

Weekend Boże Ciało nad jeziorami. Poczuj przedsmak wakacji w długi czerwcowy weekend. Augustów tętni życiem o tej porze roku. Wędrówki po lesie, zachody słońca nad jeziorem, a może zastrzyk adrenaliny przy ulubionej wodnej aktywności? Niewątpliwie znajdziesz tu coś dla siebie. Niezależnie od tego, jak lubisz spędzać swój wolny czas.

Wyłącz stres – włącz relaks!

Cena pakietu obejmuje:

 • 3 noclegi w komfortowym pokoju w budynku hotelowym lub domku letniskowym
 • urozmaicone śniadania w formie bufetu w godz. 7:30-10:00
 • obiadokolacje serwowane w godz. 16:30 – 19:00
 • korzystanie z grilla, leżaków
 • 5% zniżki na udział w jednodniowych spływach kajakowych, wycieczkach do Wilna
 • 10% zniżki na wypożyczenie roweru
 • bezpłatny Internet WiFi

Potrzeby żywieniowe, ewentualne diety należy zgłosić w recepcji najpóźniej dwa dni przed przyjazdem.

Cennik:

Budynek hotelowy:
 • 640 zł / osoba w 2-os. pokoju
 • 710 zł / osoba w 2-os. pokoju LUX
 • 960 zł / osoba w 1-os. pokoju
 • 390 zł / 3-cia osoba w pokoju
 • 340 zł / dziecko w wieku 4-12 lat w pokoju z dwiema osobami
 • 610 zł / dziecko w wieku 4-12 lat w pokoju z jedną osobą
Domek letniskowy:
 • 2090 zł / 4 osoby w domku
 • 1810 zł / 3 osoby w domku
 • 1540 zł / 2 osoby w domku
 • 2060 zł / 3 osoby + 1 dziecko 4 – 12 lat w domku
 • 2030 zł / 2 osoby + 2 dzieci 4 – 12 lat w domku
 • 1800 zł / 2 osoby + 1 dziecko 4 – 12 lat w domku
Proponujemy przedłużenie pobytu (lub wcześniejszy przyjazd) z atrakcyjnym rabatem na nocleg ze śniadaniem -10% od ceny standardowej.

Informacje o rezerwacji:

 • Doba hotelowa od godz. 15:00 do godz. 11:00 dnia następnego (w przypadku dużego obłożenia zastrzegamy sobie możliwość zmiany godziny rozpoczęcia doby hotelowej na późniejszą niż 15:00)
 • Zameldowanie do godz. 23:00
 • Śniadanie w godzinach 7:30 – 10:00
 • Opłata miejscowa – 2 zł/osoba/doba (płatna gotówką)
 • Akceptujemy płatność kartami debetowymi/kredytowymi
 • Bezpłatny ogrodzony parking samochodowy
W związku ze zmianą przepisów dotyczących wystawiania faktur VAT, istnieje obowiązek podania nr NIP przed wystawieniem dokumentu sprzedaży przez hotel. W celu uzyskania faktury VAT za pobyt na firmę, prosimy o kontakt i podanie numeru NIP przed dokonaniem płatności. W przypadku braku takiej informacji, hotel wystawi wyłącznie paragon i uzyskanie faktury VAT w późniejszym terminie nie będzie możliwe.
 • Pobyt dziecka:
  Dziecko do 4 lat w pokoju z rodzicami bez osobnego łóżka – BEZPŁATNIE. W przypadku pobytu dwójki dzieci do 4 lat w jednym pokoju naliczana jest opłata za dostawkę. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka turystycznego; pościel dodatkowo płatna – 30 zł/pobyt. Jest możliwość wykupienia dla dziecka do  4 lat obiadokolacji /1/2 porcji/ w cenie 40 zł/dziecko/dzień. Dziecku do 4 lat w ramach pakietu “Weekend Boże Ciało nad jeziorami” przysługuje zupa serwowana w godz. 12:30-13:30. W ramach pobytu dziecku od 4 do 12 lat przysługuje 1/2 porcji obiadokolacji. Dziecko od 12 roku życia traktowane jest jak osoba dorosła, z pełną porcją obiadokolacji.
 • Warunki rezerwacji:
  Potwierdzeniem rezerwacji jest przedpłata w wysokości 30% wartości rezerwacji. W celu anulowania dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z recepcją Villi Skomanda.
  Jeżeli rezygnacja nastąpi wcześniej niż 14 dni przed planowanym przybyciem, Hotel zwraca wpłaconą przedpłatę.
  W przypadku braku powiadomienia recepcji Villi Skomanda lub powiadomienia później niż 14 dni przed planowanym przybyciem przedpłata nie podlega zwrotowi.
 • Obiekt nie przyjmuje zwierząt domowych. Jedynie w domkach letniskowych jest możliwość pobytu z małymi zwierzętami domowymi – 50 zł/doba/zwierzak.
 • W celu zapewnienia bezpiecznego i spokojnego pobytu na terenie obiektu uprzejmie prosimy Państwa o zapoznanie się z regulaminem VILLI SKOMANDA. Dokonanie rezerwacji w Villi Skomanda jest tożsame z akceptacją niniejszego regulaminu.
 • We wszystkich budynkach Villi Skomanda obowiązuje zakaz palenia

Villa Skomanda zapewnia Gościom dodatkowe atrakcje:

Jednodniowe spływy kajakowe

Wspaniała przygoda w kajaku dla każdego – początkującego i zaawansowanego; odkrywanie najpiękniejszych szlaków kajakowych – łagodna, meandrująca pośród łąk i borów Puszczy Augustowskiej – Czarna Hańcza; bystra i zaskakująca swoim charakterem – Rospuda; perła sztuki hydrotechnicznej – Kanał Augustowski łączący Polskę z Białorusią; “polska Amazonia” przecinająca Bagna Biebrzańskie – Biebrza, a także zwałkowa i dzika rzeka graniczna – Marycha. Zapewniamy bezpieczne i stabilne kajaki, również 3-osobowe. Nasze biuro turystyczne SZOT oferuje zorganizowanie spływu na miejscu, nie musisz wychodzić z hotelu, by zrealizować swoje marzenie o spływie kajakowym!

Wycieczki rowerowe

Augustów położony jest na trasie Wschodniego Szlaku Rowerowego GREEN VELO a Villa Skomanda otrzymała rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Posiadamy do wypożyczenia rowery turystyczne, dla dzieci, z fotelikami. Na życzenie naszych Gości zapewniamy przewodnika.

Relaks w saunie

Zapraszamy do tradycyjnej sauny opalanej drewnem. Nawet jednorazowa wizyta pozwala doskonale zregenerować siły po wysiłku fizycznym i umysłowym. Hartuje organizm i zabezpiecza przed przeziębieniami. Sauna to miejsce wypoczynku i ukojenie dla umysłu. Pozostawia organizm w wyśmienitej formie. Dla zdrowia, urody i lepszego samopoczucia. W izbie obok sauny wyposażonej w stoły, ławki i grę piłkarzyki możliwa jest organizacja kameralnej biesiady z lekkimi przekąskami i orzeźwiającymi napojami. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja w Recepcji.

Wycieczka autokarowa po Suwalszczyźnie

Odwiedź urokliwy kościółek w Studzienicznej oraz apartamenty Papieskie w Klasztorze Kamedułów nad Wigrami. Zasmakuj w regionalnych potrawach, zobacz najpiękniejsze widoki z Cisowej Góry i monumentalne mosty w Stańczykach. Pojezierze Suwalsko-Augustowskie to ziemia, która raz odwiedzona, przyciągać będzie zawsze.

Rejsy po jeziorach i Kanale Augustowskim

statkami Białej Floty, katamaranami i gondolami.

Jednodniowa wycieczka autokarowa do Wilna i Trok

Bliskość granicy z Litwą (50 km) zachęca do jednodniowych wypadów ze zwiedzaniem. Poznaj jedną z najpiękniejszych stolic Europy oraz malowniczo położony na wyspie, Zamek Wielkich Książąt w Trokach.

Wycieczka autokarowa do Druskiennik

Wycieczki do oddalonego tylko 115 km od Augustowa najpopularniejszego litewskiego uzdrowiska. Możliwość skorzystania z największego w tej części Europy Aquaparku i całorocznego stoku narciarskiego.

Dla rodzin z dziećmi

Na dużym ogrodzonym terenie Villi Skomanda znajduje się plac zabaw dla dzieci. Podczas pobytu można skorzystać z gry piłkarzyki, rakiet do badmintona, a w sezonie wakacyjnym z boiska do piłki siatkowej. Dysponujemy rowerami z fotelikami dla dzieci do wypożyczenia. W restauracji znajduje się także kącik zabaw dla dzieci.

VILLA SKOMANDA

– ustronnie położona w Augustowie w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej, w odległości 1,8 km od centrum miasta. W obiekcie mieści się restauracja, sala szkoleniowa oraz biuro SZOT. Na ogrodzonym terenie znajduje się: plac zabaw dla dzieci, sauna zewnętrzna, wiata grillowa z miejscem na ognisko, wypożyczalnia rowerów (tylko dla gości zakwaterowanych), kajaków, canoe, kijków Nordic Walking, parking samochodowy.

Zapraszamy do Krainy Błękitnych Jezior, wijących się rzek i puszczańskich lasów na aktywny wypoczynek lub leniwe odprężenie.

Weekend Boże Ciało nad jeziorami Villa Skomanda hotel w Augustowie
Aktywny weekend Dolina Rospudy villaskomanda.pl
Aktywuj się w weekend Villa Skomanda
Atrakcje dla grup - Villa Skomanda
Weekend Boże Ciało w Villi Skomanda w Augustowie
Weekend Boże Ciało w Villi Skomanda w Augustowie

Lokalizacja


Villa Skomanda w Augustowie, hotel pośród jezior i lasów
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

villa@villaskomanda.pl

+48 87 643 43 99

+48 605 153 375