ATRAKCJE DLA FIRM

W Villi Skomanda, poza zapleczem konferencyjnym znajdą Państwo wiele propozycji, które pomogą w integracji zespołu, umilą czas po oficjalnych spotkaniach, a także będą stanowić formę gratyfikacji dla pracowników. Proponujemy: Kilkugodzinne spływy kajakowe Wycieczki rowerowe Rejsy statkami po jeziorach i Kanale Augustowskim, również z cateringiem i dyskoteką na pokładzie Rejsy katamaranami, gondolami Wycieczki jednodniowe – po […]

W Villi Skomanda, poza zapleczem konferencyjnym znajdą Państwo wiele propozycji, które pomogą w integracji zespołu, umilą czas po oficjalnych spotkaniach, a także będą stanowić formę gratyfikacji dla pracowników.

Proponujemy:

 • Kilkugodzinne spływy kajakowe
 • Wycieczki rowerowe
 • Rejsy statkami po jeziorach i Kanale Augustowskim, również z cateringiem i dyskoteką na pokładzie
 • Rejsy katamaranami, gondolami
 • Wycieczki jednodniowe – po Pojezierzu Suwalsko-Augustowskim, do
 • Wilna, Druskiennik, Grodna
 • Paintball i zabawy team-buildingowe
 • Atrakcje zimowe – lodowisko, bojery
 • Gra w kręgle w pobliskiej kręgielni
 • Jazda na nartach wodnych na Jeziorze Necko
 • Imprezy wieczorne – biesiady przy ognisku z akordeonistą, dyskoteki, karaoke
 • Pikniki
 • Relaks w saunie opalanej drewnem w Villi Skomanda

Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanej kadry oraz najwyższej klasy sprzęt sportowo-turystyczny.

Więcej informacji i rezerwacja:   +48 601 146 703 lub: szot@szot.pl

Majówka w Villi Skomanda

SPORT I REKREACJA

Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy, Villa Skomanda stanowi doskonałą bazę wypadową na spływy kajakowe najpiękniejszymi szlakami Polski. Dla szukających bardziej ekscytujących wrażeń, proponujemy spływy kajakowe na Białoruś, Litwę czy Łotwę. Ustronne położenie Villi Skomanda, w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej jest również idealne dla amatorów wycieczek rowerowych i pieszych a także do […]

Zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kajakarzy, Villa Skomanda stanowi doskonałą bazę wypadową na spływy kajakowe najpiękniejszymi szlakami Polski. Dla szukających bardziej ekscytujących wrażeń, proponujemy spływy kajakowe na Białoruś, Litwę czy Łotwę.
Ustronne położenie Villi Skomanda, w sąsiedztwie Kanału Augustowskiego i Puszczy Augustowskiej jest również idealne dla amatorów wycieczek rowerowych i pieszych a także do zwiedzania atrakcji Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego.

Wiosenny relaks w Villi Skomanda
Sauna opalana drewnem w Villi Skomanda

BLIŻEJ NATURY

Wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do Augustowa. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i rodzinne wakacje lub ferie zimowe. Miłośników spacerów z pewnością zachwyci sąsiedztwo malowniczego Kanału Augustowskiego, pięknych lasów, jezior oraz rzek. Nasz obiekt leży na pięknym, ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. W ogrodzie […]

Wszystkich, którzy chcą odpocząć z dala od miejskiego zgiełku, zapraszamy do Augustowa. To doskonałe miejsce zarówno na romantyczny weekend we dwoje, jak i rodzinne wakacje lub ferie zimowe. Miłośników spacerów z pewnością zachwyci sąsiedztwo malowniczego Kanału Augustowskiego, pięknych lasów, jezior oraz rzek.

Nasz obiekt leży na pięknym, ogrodzonym terenie, w sąsiedztwie brzozowego zagajnika. W ogrodzie znajduje się również altana biesiadna z grillem oraz miejscem na ognisko.
Na terenie hotelu mogą Państwo wypożyczyć kijki do nordic walking oraz rowery, by skorzystać z dobrodziejstw ruchu na świeżym powietrzu. Pobliska trasa rowerowa Green Velo biegnąca przez Puszczę Augustowską oraz wzdłuż najpiękniejszych augustowskich jezior i rzek zachęca do aktywności.

Bądź bliżej natury – zasil się lasem, zaczerpnij energii z wody.

Spokój lasu.

Odwiedzaj las jak najczęściej się da. Nie tylko dla świeżego powietrza i panującej w nim ciszy. Spróbuj stopniowo zaprzyjaźniać się z drzewami. Drzemie w nich dobroczynna moc, która niczym balsam ukoi Twoje zmęczone miejskim zgiełkiem umysł i ciało.
Wyrwij się z codzienności – zasil się lasem! Las Cię uspokoi i wyciszy.

Żywioł wody.

Woda jest symbolem nieskończoności, odrodzenia, nowego życia. Ma właściwości oczyszczające, lecznicze.
Kiedy brakuje ci żywiołu wody, trudniej się zrelaksować, wyciszyć, czujesz ciągłe napięcie.
Zwolnij tempo życia, połącz się z żywiołem wody. Wybierz się nad jezioro czy rzekę i zanurz się w niej. Pochodź po rosie, spaceruj w deszczu albo we mgle. Augustowskie jeziora i pobliskie rzeki wzmocnią cię energią.

Kajak i woda zdrowia ci doda.

Puszcza Augustowska Villa Skomanda w Augustowie
Villa Skomanda w Augustowie
Kanał Augustowski Villa Skomanda hotel w Augustowie

Lokalizacja


Villa Skomanda w Augustowie, hotel pośród jezior i lasów
ul. Konwaliowa 2
Augustów 16-300, Polska

villa@villaskomanda.pl

+48 87 643 43 99

+48 605 153 375